ביקור בבית אנה פרנק הוא מרגש, מרתק ומומלץ מאוד למי שמבקר באמסטרדם. כן – גם בטיול משפחתי.

כתבנו על כך בספר ואף הבאנו את גישתו ועצותיו של הפסיכולוג החינוכי המומחה ד"ר ארז מילר, לגבי ביקור בבית אנה פרנק עם ילדים צעירים.

anna frank

הבית עצמו הוא קטן מאוד, ולא הרבה אנשים יכולים להכנס אליו בבת אחת… זו הסיבה שנוצרים תורים עצומים בכניסה לבית. מצד אחד זה מרגש לראות את הקהל העצום – מכל רחבי העולם –  העומד בסבלנות ומבקש להיכנס לבית, ומצד שני לא כל כך נעים לעמוד זמן רב בתור, בוודאי לא עם ילדים.

עד לאחרונה אפשר היה לבחור אם להזמין כרטיסים מראש באינטרנט לשעה מסוימת או פשוט להגיע ולעמוד בתור. החל מהראשון במאי 2016 הנהלת בית אנה פרנק החליטה לנסות שיטה חדשה, בניסיון להתמודד עם התורים.

עד השעה 15.30 תתאפשר כניסה רק לאנשים שהזמינו כרטיסים מראש באינטרנטהנה הקישור להזמנת כרטיסים אונליין.

החל מהשעה 15.30 אפשר להגיע, לעמוד בתור ולהיכנס ללא רכישה מוקדמת של כרטיסים.

לכאורה, פשוט וקל. הבעיה היא שהכרטיסים נמכרים במהירות הבזק! המשמעות היא שאם לא הספקתם לקנות כרטיסים כחודשיים מראש, ממש ברגע שהם פורסמו, תוכלו לבקר בבית רק בשעות אחר הצהריים, בתקווה שהתורים יהיו קצרים יותר.

ובכל זאת – יש לנו פתרון נוסף עבורכם!!!

חידוש נוסף שמוצע בבית אנה פרנק הוא תכנית בת חצי שעה ובה מעין מבוא לביקור המציג את סיפורה של אנה פרנק ומשפחתה. לתכנית יש לשלם תוספת של 5 יורו לאדם והכרטיס כולל הן את מפגש המבוא והן את הסיור העצמאי בבית. היתרון הוא שלפחות בינתיים – לתכנית הזו יש כרטיסים פנויים לרכישה באינטרנט 🙂 זה אומר שאם תרכשו את הכרטיס המשולב, יש לכם סיכויים טובים הרבה יותר למצוא כרטיסי כניסה מראש ולחסוך את התור הארוך בכניסה!

בכל מקרה – אנו מציעים לבדוק ולחפש הכרטיסים באתר כבר חודשיים מראש, ואם לא מצאתם לתאריך המבוקש, לחפש ולבדוק שוב מדי פעם לפעם. הדברים דינמיים ולעיתים מתפנה מקום או שמפורסמים מועדים חדשים לתכנית המשולבת.

בהצלחה!