כששואלים אותי היכן כדאי להזמין מקום לינה ביער השחור, אני ממליצה לחפש מקום לינה המעניק את כרטיס ההנחות וההטבות “Hochschwarzwald Card”, המכונה “הכרטיס האדום”, בשל צבעו האדום.

יתרונו של הכרטיס האדום הוא שהוא מעניק כניסה חינם לכ-70 אתרים ואטרקציות בדרום היער השחור, חלקם אתרים נחשקים שסביר להניח שתבקרו בהם בכל מקרה במהלך הטיול המשפחתי. את הכרטיס לא ניתן לרכוש, אלא רק לקבל ממקומות לינה השותפים להסדר המיוחד ובתנאי שתלונו בהם למעלה משני לילות.
יש 263 מקומות לינה ביער השחור השותפים להסדר: בתי מלון, צימרים ואפילו חניוני קמפינג, בכל הדרגות ובכל קשת המחירים. יתכן שעלות צימר שמעניק את הכרטיס תהיה מעט גבוהה יותר מצימר דומה שאינו נותן אותו, אך אם ההפרש אינו גבוה – סיכוי טוב שהשימוש בכרטיס יחסוך לכם הוצאות גבוהות על אתרי בילוי.

כרא

אז איך מוצאים מקום לינה שמעניק את הכרטיס?

  1. היכנסו לאתר http://www.hochschwarzwald.de
  2. בתפריט למעלה עמדו על המילה Ubernachten (לינה) ואז יפתח תפריט – לחצו על הקישור הראשון שבו כתוב ” Hochschwarzwald Card “.
  3. מתחת לכותרת הגדולה בצבע אדום יופיעו ארבעה קישורים – לחצו על הקישור הראשון מצד שמאל ” Hochschwarzwald Card Gastgeber ” (מארחי הכרטיס).
  4. הגעתם לדף ובו הרשימה של כל המקומות המעניקים את הכרטיס! בדף זה תוכלו לחפש על פי המיקום במפה (karte), על פי תאריך הנסיעה שלכם, לפי שמות העיירות, סוג מקום הלינה ודירוג הכוכבים.