מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
טיול לפריז עם הילדים ביולי
  • 55
    galire
    משתתף
    פוסטים: 4

אנחנו חושבים לטוס עם הילדים לשבוע לפריז ביולי כשמתחיל החופש הגדול ורציתי לדעת אם ביולי פחות עמוס מאשר באוגוסט או שאין הבדל? הזהירו אותנו מהתורים בכל מקום ובכלל מהעומס של התיירים בתוך העיר ובגלל זה חשבנו על תחילת יולי לפני שכולם גם יוצאים…

וכמה שאלות לגבי ארגונים מקדימים:

1. אני מניחה שאין טעם לשכור רכב ואפשר להתנייד ברכבת, מוניות, נכון? אנחנו תכוונים להישאר בעיר ולא לטייל מחוץ.

2. לגבי הטיסות- לפי מה שאני מבררת באינטרנט- עלות כרטיסי טיסה לפריז ביולי משמעותית יותר וכאן http://www.arkia.co.il/flights/paris-c28 הם מציינים יופי של בילויים שמתאימים למבוגרים ורלוונטיים לזוגות אבל מה לגבי טיול משפחתי? בספר שלך ראיתי לא מעט אטרקציות אבל להודות באמת- האתרים התיירותיים הם אחלה בשביל לעשות וי אבל נראה שהאטרקציה המלהיבה ביותר היא יורודיסני. האם שווה להשקיע בשבוע בפריז שזה עשוי להגיע ל-20 אלף לטיול או להעדיף יעד אחר שכולל יותר אטרקציות לילדים? ומה אם נקדים- ליוני- האם ידוע לך אם יש פער גם מבחינת השכרת דירה ופחות עמוס לעומת יולי או ששווה להשקיע יותר ולנצל את העובדה שהילדים גם ככה בחופש???

55
    shlomit
    מנהל פורום ראשי
    פוסטים: 3648

הי,

יוני בדר”כ הטיסות קצת זולות יותר ויש גם פחות צפיפות בעיר… אבל אם יותר נוח לכם בתחילת יולי – זה גם זמן טוב. אז השאלה היא בעצם נוחות מול מחיר. דירה אני מאמינה תמצאו במחירים דומים ביוני/יולי.

תורים – יש. גם ביוני וגם ביולי ועוד יותר באוגוסט, אבל זה כמובן תלוי איפה (ממש לא בכל המקומות), ויש גם כל מיני “טריקים” להתמודד איתם, כמו כרטיסי כניסה עוקפי תורים, כניסות מיוחדות (ראי בפרק על הלובר) וכו’. אכן הצפיפות המשמעותית ביותר היא בתחילת/אמצע אוגוסט.

פריז נהדרת עם ילדים, והיא ממש לא רק “לשים וי” :) מעבר לאתרים והבניינים והיופי סביב, יש בה גם אווירה מיוחדת שהופכת את הביקור בה לחוויה. שבוע בפריז זה מעולה.

ולגבי רכב – אכן ממש לא צריך!

55
    YoavH
    משתתף
    פוסטים: 8

הי אני חדש לפורום ותוהה באמת ביחס לצרפת ובפרט פאריז.

האם להתרכז בעיר וסביבותיה או לנסות חלקים אחרים? ההרכב שלנו הוא בני 5, 9 ו-12.

מעבר ליורודיסני מה יכול להתאים מלבד המגדל? איכן ניתן למצוא פרטים על דירות ומה כלול או לא כלול?

כל מידע יתקבל בשמחה וכן הערכה כללית של עלויות.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.