מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
לינה בדולומיטים
  • 55
    ליאת
    משתתף
    פוסטים: 2

היי שלומית

מתחילה לתכנן את הקיץ הבא ואשמח להכוונה. מתכננת 8-10 ימים בדולומיטים והשאר בטירול. סה”כ שבועיים טיול.

נוחתים במינכן.

איך את ממליצה לבנות את המסלול מבחינת איפה להתחיל בדולומיטים (אזור נרדיס וטובל או אזור קורטינה ? )

לכמה מקומות לינה וכמה ימים בכל אזור את ממליצה לפצל ? אשמח להכוונה ..

מבחינת טירול כבר היינו פעמיים אז מתכננת משהו קצר באזור אחד בלבד אולי אזור זיפלד אז זה פחות חשוב הכוונה היא להנות בעיקר בדולומיטים.

תודה ליאת

55
    shlomit
    מנהל פורום ראשי
    פוסטים: 3648

הי ליאת,

השאלה הראשונה בעצם היא כמה מקומות לינה… האם חשוב לך שזה יהיה מקום אחד? או ששניים/שלושה גם הולך?

אזור נרדיס וטובל הוא מאוד יפה בעיני אבל כדאי רק אם את מוסיפה לו עוד מקום לינה…

נראה לי כדאי מאוד לקבוע בסיס אחד באזור קאנזיי (שיתן לך גישה למרמולדה, לעמק גרדנה ורמת סיוזיף וגם פרדאצו בדרום יותר) ועוד בסיס אחד בחלק הצפון מזרחי – למשל סאן קנדידו ( שיתן לך גישה נוחה גם לאגם ברייס, גם לטרה צ’ימה ואולי גם גיחה לקורטינה). אם אכן תוסיפי בסיס נוסף, למשל במולבנו, זה יתן לך ממש כיסוי מלא :)

מבחינת סדר – אפשר ממינכן למולבנו, משם לקנאזיי, לסן קנדידו, זיפלד וחזרה:

https://goo.gl/maps/Vto6a1fbZdK2

55
    ליאת
    משתתף
    פוסטים: 2

לגבי פיצול הלינה נראה לי שכמו בפירנאים פשוט אין ברירה.. אם לא רוצים נסיעות ארוכות מדי בכבישים מפותלים וצרים.. השאלה היא לדעתך כמה ימים כדאי לכל אזור ?

אם אני מבינה את ההמלצה נכון (וגם מקריאה בספר )  אז השלד הראשוני שמסתמן לי הוא :  אזור טובל יומיים ( 2 לילות ) ואז בולצאנו (3 לילות ) ומשם קורטינה (4 לילות ) זה סהכ כ10 ימי טיול  אשמח לדעתך

יום 1 נסיעה מינכן אזור טובל (עצירות בדרך ולינה באזור )

יום2 טיול נרדיס טובל מולבאנו (לינה באזור )

יום3 יציאה בבוקר לכיוון בולצאנו (מעבר לינה לאזור בולצאנו )

יום4 – 5 אזור בולצאנו

יום 6 יציאה לכיוון קורטינה (מעבר לינה לאזור קורטינה  )

יום 7 -8  – 9  אזור קןרטינה

יום 10 יציאה לכיוון טירול

יום 10-14 טירול

את המלצת לי על אזור סן קנדידו – זה עדיך לדעתך על קורטינה / קנאזיי?

תודה תודה 😍

• התגובה הזו עודכנהלפני 7 חודשים, 2 שבועות ״"י ליאת.
    55
    shlomit
    מנהל פורום ראשי
    פוסטים: 3648

מה שכתבת זו אופציה טובה ואפשר גם מה שהצעתי לך בהודעה הקודמת:

2-3 טובל/מולבנו

3/4 – קאנזיי

3/4 – סן קנדידו.

את אזור קנדידו (שזה מכסה לך את קורטינה ואת אגם ברייס וכבר מעלה אותך בדרך לכיוון הטירול) הייתי עושה במקום הלינה בבולצאנו – לא במקום קאנזיי.
    מקאנזיי תוכלו לטייל גם ברמת סיוזי/עמק גרדנה, ובבולצאנו עצמה אפשר לעצור בדרך בין מקום הלינה במולבנו למקום הלינה בקאנזיי.

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.