מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
מסלול מתאים לקרוואן
  • 55
    RAVIT1704
    משתתף
    פוסטים: 4

שלום,

בספר יש המלצה למסלול מזורז משביל הרפתקאות בצמרות העצים לטריברג דרך כבישים צרים ויפים ולא דרך הכביש “הסטנדרטי”.

האם המסלול הזה מתאים לנסיעה בקרוואן או לא כדאי…

תודה!

55
    shlomit
    מנהל פורום ראשי
    פוסטים: 3648

הי,

אנחנו עשינו את זה עם קרוואן ואני לא זוכרת קושי מיוחד, אבל אני חייבת להגיד שגם הכביש ה”סטנדרטי” יפה… ובטיול עם קראוון כדאי להקל קצת על החיים ולעשות נסיעות יותר קלות :)

55
    RAVIT1704
    משתתף

תודה על תושבתך,

בגדול נניח ואנחנו רוצים ויכולים עדיין ממליצה לנסוע משם? מאריך מאוד את הדרך? לפי גוגל מדובר בסהכ בשעה וחצי.

והאם יש כבישים “בעייתיים” לנסיעה עם קרוואן כמו לדוגמא הצד השני של אגם גארדה (שהוא מהממם!!!! ונסענו שם ברכב רגיל) ששם יש גשרים ומעברים צרים והבנתי שלא מומלץ לנסוע שם עם קרוואן.

55
    RAVIT1704
    משתתף

הי,

אשמח להתייחסותך לשאלתי.

תודה רבה

55
    shlomit
    מנהל פורום ראשי
    פוסטים: 3648

שאלת אם אני ממליצה – אז אני אישית פחות אוהבת “נסיעות לשם נסיעות”, אבל יש אנשים שכן… לכן גם הצעתי את המסלול הזה שהוא באמת מאוד יפה. העניין הוא שבקרוואן הנסיעות יותר מאמצות. אז לדעתי במקרה הזה אפשר לוותר. אם אתם סקרנים, אין לכם בעיה עם הנסיעה – אז לכו על זה.

לגבי מגבלות נוספות  – אז גדול כניסה למרכזי ערים, או אפילו למרכזי עיירות היא פחות מומלצת עם קרוואן. כך למשל לפרייבורג ממש לא כדאי להיכנס עם הקרוואן אלא לחנות בחניון מחוץ לעיר ולהגיע בתחבורה ציבורית (מופיע בספר). מעבר לכך אין מגבלות מיוחדות, והכבישים הרבה יותר נוחים מהכבישים הצרים והפתלתלים באזור צפון אגם גארדה… :)

55
    RAVIT1704
    משתתף

תודה רבה רבה!!

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.