טיסה ולינה הם בעצם הבסיס של הטיול המשפחתי. הם אלו שקובעים את מסגרת הטיול, כמה זמן מקדישים לכל אזור ואיפה מתמקדים. אחרי שהזמנתם כרטיסי טיסה והזמנתם מקומות לינה לטיול, כל מה שנשאר זה רק למלא את הטיול בתוכן…  

כשאתם מתחילים לתכנן את הטיול המשפחתי שלכם, יש בפניכם כמה החלטות מאוד חשובות. מה כדאי להחליט קודם – איפה לישון, או לאן ואיזה טיסות? האם לבחור איפה לטייל בהתאם לטיסות המוזלות? אולי בכלל כדאי להזמין דיל שכולל טיסה + לינה + רכב ולא לשבור את הראש? מבולבלים? הסרטון הזה יעשה לכם קצת סדר!

ההמלצה הראשונה שלנו היא קודם כל לקרוא ולקבל אינדיקציה ברורה יותר לגבי משך הטיול האופטימלי, האזור שמעניין אתכם ביותר ועוד. בתכנון טיול לחו”ל עם ילדים צריך לבנות תוכנית שתיתן מענה לכל בני המשפחה וחשוב שהיעד שתבחרו לטיול המשפחתי שלכם יתאים לכולכם.

אחרי שבחרתם את היעד לטיול המשפחתי והחלטתם מה יהיה אורך הטיול, תוכלו לעבור לשלב הזמנת הטיסה. בחנו היטב את כל הנתונים: מיקום שדה התעופה, טיסת קונקשיין או ישירה, שעות הנחיתה וההמראה (במיוחד אם זה בלילה) וכמובן המחיר.

השלב הבא הוא בחירת מקום הלינה, שלו יש משמעות אדירה בהצלחת הטיול כולו. אל תקלו ראש ובחנו היטב את כל הפרמטרים. הטיפים בסרטון יעזרו לכם לעשות את הבחירה המתאימה לכם.

עכשיו אפשר להתחיל לתכנן את הטיול עצמו – איפה תרצו לבקר? ובאילו פעילויות לבחור? במדריכים של המשפחה המטיילת תוכלו למצוא את כל מידע שצריך על מנת לתכנן את הטיול המשפחתי שלכם. תמצאו שם מסלולים עם המלצות בדוקות ומידע מדוייק על האתרים השונים ועל המדינות, המנהגים ועוד.

ולפני שאתם מתחילים לארוז, אל תשכחו לצפות בסרטון שלנו עם טיפים מעשיים ובדוקים לאריזה לקראת טיול משפחתי, ולהוריד את רשימת הציוד המפורטת שלנו וגם את הצ’ק ליסט לפני הנסיעה שהכנו עבורכם. באתר תוכלו למצוא גם הפעלות שונות לילדים להורדה.

כל מה שנותר הוא לספור את הימים