כזאת הטבה עוד לא הייתה לנו! רוצים לזכות בכרטיסי כניסה לכל המשפחה לפארק השעשועים פורט אוונטורה (PortAventura)??

כל שעליכם לעשות הוא לקנות את אחד ממוצרי ספרד שלנו באתר… מדריך הנסיעות לברצלונה והפירנאים, חוברות הפעלה לילדים, תגיות שם או חולצות מדליקות לכל המשפחה – בסכום של 100 ש”ח ומעלה – ותכנסו להגרלה!!!

מאחר שהקיץ כבר כאן, ואתם בטח רוצים כבר לנסוע ממש בקרוב… ההגרלה תתקיים ב-15 ליולי. הזדרזו להצטרף :) 

פארק השעשועים פורט אוונטורה (PortAventura) מדרום לברצלונה הוא אחד מפארקי השעשועים הגדולים והטובים באירופה. כדאי לדעת שהפארק מורכב למעשה משלושה מתחמים נפרדים: פארק השעשועים המרכזי (פורט אוונטורה), פארק מים (אקווה קריב) ופרארי פארק – התוספת החדשה יחסית של המתחם.
לקראת הביקור בפארק החליטו מראש כמה ימים ברצונכם להקדיש לו: יום אחד לפארק המרכזי, יום או יומיים לפארק המרכזי + פרארי פארק ואולי גם יום נוסף לפארק המים?
אם אתם מחליטים לבלות במתחם יומיים ומעלה אנו מציעים לבדוק את בתי המלון של הפארק המציעים, בנוסף ללינה גם כניסה חופשית לפארק המרכזי וכניסה חד פעמים לפרארי פארק. אם אתם מטיילים עם קראוון תוכלו ללון באתר הקמפינג של הפארק.

מדי פעם מתפרסמים באתר של הפארק מבצעים והטבות.

קנייה של כרטיסי הכניסה באתר לעומת בקופות הפארק מזכה בהנחה של 2 יורו לכרטיס.

בנוסף, יש כעת (אביב/קיץ 2019) מבצע לרכישת יום נוסף בפארק ב-6 אירו בלבד: יום אחד בשני הפארקים (פורט אוונטורה + פרארי) עולה 55 יורו למבוגר ו-48 יורו לילד, ושני ימים לשני הפארקים – 61 יורו למבוגר ו-53 יורו לילד.

 

 

עוד כמה טיפים לסיום:

*חשוב לבדוק את זמני פתיחת הפארק ביום שבחרתם. כמו כן, יש הבדל של 2 יורו במחיר הכרטיס בשיא העונה (יולי, אוגוסט ועוד כמה תאריכים נבחרים).

*אם עומד לרשותכם רק יום אחד ואתם מתלבטים לאיזה פארק ללכת – אנו מציעים להתמקד בפארק המרכזי.

*לפרארי פארק מספיק חצי יום.

*לינה באחד ממלונות הפארק מקנה כניסה בלתי מוגבלת לפארק הראשי וכניסה חד פעמים לפארק פרארי. השהיה במלון אינה מזכה בכניסה חינם לפארק המים, אך כן יש הנחה קטנה. שימו לב שבחלק מבתי המלון יש בריכת שחיה ואולי לא תרגישו צורך לבקר גם בפארק המים.

*בעלי תעודת נכה זכאים להנחה נוספת (של כמעט 50%). כרטיסים אלו נמכרים בקופה בלבד כנגד הצגת תעודת נכה (עם נכות מעל 33%). מידע נוסף לבעלי מוגבלות אפשר למצוא כאן.

 

 

לעמוד ההטבות של הפארק