מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
אוסטריה!
  • 55
    admin
    מנהל פורום ראשי
    פוסטים: 5311
    #88800 |

מזל טוב שלומית! ממתינה לספר החדש, לכל הטיולים אנו נוסעים איתך :)

בגלל שלא היה לי ספר ועשיתי המסלול לבד אשמח לשמוע הערות/הארות על המסלול והמרחקים (ישנים בווגריין)-

1. טירת הלברון/ העיר זלצבורג (אופציה קניון לאמר וספא מונטה מר גולינג)

2. מכרות הליין/מגלשה צמודה/אגם קונגסיי

3. מערת הקרח בוורפן/ נקיק ליכטנשטיין/ ספא בווגריין או מרחצאות באד הופגשטיין

4. מגלשות אבטנאו/ אגם גוזאו/הלשטאט/ תצפית 5 האצבעות(אופציה רכבל דכשטיין/נקיק לאמר)

5. גרוסגלוקנר/ מרחצאות באד הפוגשטיין

6. סכר+קרחון קאפרון- מעבר לטירול

7. איירופאן אקסטרים /אגם אכנזה/קניון לויטש/ העיירה זיפלד

8. סברובסקי/ אינסבורק/הבית ההפוך/אקווה דום

אשמח מאד לדעתך

תודה רבה לימור

55
    shlomit
    מנהל פורום ראשי
    פוסטים: 3648
    #94179 |

תודה Laugh

בגדול התוכנית נראית מצוין, רק קצת צפופה. טירת הלברון וביקור בזלצבורג ממלאים יום שלם; כשאת כותבת “הספא בווגריין” זה לא לגמרי מדויק. בוואגריין יש את וואסרוולט – שזה פארק מים קטן ונחמד. אם את מחפשת משהו שהוא יותר בסגנון מרחצאות, אז יש את תרמה אמאדה ליד פלכאו, לא רחוק. פארק המים של וואגריין מתאים מאוד במזג אוויר יפה.

לא הייתי עושה מאמץ מיוחד לנסוע דווקא למרחצאות של באד הופגשטיין… יש לכם את תרמה אמאדה ואולי גם אקווה דום – נראה לי מספיק. אם אתם מאוד אוהבים פארקי מים ומגלשות, ואתם טסים למינכן – שווה לשקול שילוב של תרמה ארדינג המעולה.

כך גם אחרי דרך הגרוסגלוקנר לא מוצדק לעשות עוד נסיעה ארוכה למרחצאות. אם ישאר לכם כוח, אפשר לעשות עוד פעילות קצרה “על הדרך”.

גם יום 4 צפוף… תצפית 5 האצבעות לוקחת איזה חצי יום וכנ”ל אבטנאו ואגם גוזאו. אם תהיו ממש ממש זריזים תוכלו לעצור בהאלשטט לסיור קצר לקראת הערב.

לגבי ערוץ לאמר – אפשר לוותר – יש לכם את נקיק ליכטנשטיין ואת קניון לויטש אז זה מספיק…

ולבסוף – את התוכנית כדאי להתאים, כמה שאפשר, לתנאי מזג האוויר בזמן אמת… Laugh

נסיעה טובה!

55
    admin
    מנהל פורום ראשי
    פוסטים: 5311
    #94187 |

תודה רבה.

לא הבנתי- הספא בווגריין הוא לא תרמה אמדה?

ביום 3- מרחצאות באד הופגנשטיין אמורות להיות קרובות לנקיק ליכטנשטיין לא? (30 מדק)

ביום 5- אחרי הגרוסגלוקנר ורכבת המכוניות הבנתי שהמרחצאות באד הופגנשטיין ממש צמודות לנקודת הסיום של הרכבת האם זה לא נכון?

קצת לא ברור לי נושא המרחצאות…

תודה רבה

לימור

55
    shlomit
    מנהל פורום ראשי
    פוסטים: 3648
    #94190 |

אכן – הספא בווגריין הוא לא תרמה אמדה. הבריכה בוואגריין (ולא ספא) היא ואסרוולט.

תרמה אמאדה זה באלטנמרקט, ליד פלכאו.

מרחצאות באד הופגשטיין שוכנות כ-30 קילומטרים מנקיק ליכשטנשטיין. אני מעריכה את הנסיעה בכ-40 דקות.

אין בעיני באמת סיבה טובה לנסוע ברכבת המכוניות. היא יקרה, כמעט תמיד מאריכה את הדרך – וזה ביום שיש בו כבר מספיק נסיעות…

המרחצאות של באד הופגשטיין לא צמודות לתחנה של הרכבת – אבל הן כן נמצאות בדרך בעמק גסטיין לכיון צפון – חזרה למקום הלינה.

לגבי מרחצאות: אלו בעצם מתחמי שחייה עם מים תרמיים. חלק מקורה, חלק בחוץ, בחלק יש מגלשות, חלק יותר מתאימים למשפחות, חלק פחות. 

יש גם בריכות רגילות או פארקי מים קטנים  – ואלו בדרך כלל יותר מכוונים למשפחות.

לדעתי כדאי לבחור באלו שהכי מתאימים למסלול ולמזג האוויר. לא כדאי לנסוע רחוק, אם יש חלופה דומה קרוב יותר…

מציעה שתבדקי את המיקומים בגוגל מפס – זה יקל עלייך את התכנון Laugh

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.