מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
הזמנת כרטיסים למגדל אייפל מראש
  • 55
    אלמוני
    פוסטים: 1
    #87855 |

שלום.

קודם כל אני חייבת להודות על ספר החדש. אנחנו נוסעים ב20/6 לפריז עם כל המשפחה וחברים , סה”כ 7 אנשים שמהם 4 ילדים (13.14.11.7). ספר מאוד עוזר לי לארגן מסלולים . אבל יש לנו בעיה אחד. ניסינו להזמין מראש כרטיסים לאייפל ובאתר הוא רושם שאין מקום לשום תאריך.

האם יש עוד אפשרות להזמין ?

ואם אפשר עוד כמה שאלות:

1. האם זה אפשרי ביום אחד לעבור במספר אתרים- סידרתי לנו יום שמתחילים מנוטר -דאם, סאן-שאפל- לובר- קונקורד- מרכז פומפודור.

2. יום אחד של ורסאי ובערב מגדל אייפל

3. יום של מוזיאון מדע, שוקולד וטיול ברחבות העיר

תודה מראדשLaugh

55
    admin
    מנהל פורום ראשי
    פוסטים: 5311
    #92383 |

polina אומר:

שלום.

קודם כל אני חייבת להודות על ספר החדש. אנחנו נוסעים ב20/6 לפריז עם כל המשפחה וחברים , סה”כ 7 אנשים שמהם 4 ילדים (13.14.11.7). ספר מאוד עוזר לי לארגן מסלולים . אבל יש לנו בעיה אחד. ניסינו להזמין מראש כרטיסים לאייפל ובאתר הוא רושם שאין מקום לשום תאריך.

האם יש עוד אפשרות להזמין ?

ואם אפשר עוד כמה שאלות:

1. האם זה אפשרי ביום אחד לעבור במספר אתרים- סידרתי לנו יום שמתחילים מנוטר -דאם, סאן-שאפל- לובר- קונקורד- מרכז פומפודור.

2. יום אחד של ורסאי ובערב מגדל אייפל

3. יום של מוזיאון מדע, שוקולד וטיול ברחבות העיר

תודה מראדשLaugh

יכול להיות שזה בגלל שאתם 7 אנשים שזה לא מעט , אני ניסיתי רק בשביל לראות אם זה פועל ושבחרתי 2 אנשים בתאריך מסוים היה כרטיסים ושבחרתי 4 לא היה . כנראה יש הרבה ביקוש

Freelance

55
    shlomit
    מנהל פורום ראשי
    פוסטים: 3648
    #92442 |

הי,

נראה לי ששווה לנסות את הפתרון של נעמי ולפצל את ההזמנה. עוד משהו – שווה לבדוק שוב ושוב, הבנתי שלפעמים מתפנה (לא יודעת איך, אבל קרו דברים מעולם…). יש אפשרות נוספת – להזמין טיול מודרך (הנה למשל, לא ניסיתי). זה יוצא יותר יקר, אבל זו גם שיטה לחסוך את התור וגם יכול להיות לזה ערך מוסף Laugh ראיתי שזה מוגבל מגיל 5 ומעלה כך שלא תהיה לכם בעיה…

ולגבי יתר התכנון – אז כן, התכנון בהחלט אפשרי. ביום הראשון נראה לי שאפשר לעבור בין כל האתרים אבל לא בטוח שיש זמן/כדאי ממש להיכנס לכולם. לנוטרדאם ולסן שאפל כן להיכנס אבל למשל ללובר אפשר לעבור לידו, לראות את הפירמידה ואת הגנים, אבל לא בטוח שיהיה לכם זמן לעמוד בתור ולהיכנס אם תרצו להמשיך עוד לראות ולטייל בסביבת הפומפידו.

שיהיה טיול נפלא ואני כבר סקרנית לשמוע חוויות!

55
    shlomit
    מנהל פורום ראשי
    #92443 |

הי,

נראה לי ששווה לנסות את הפתרון של נעמי ולפצל את ההזמנה. עוד משהו – שווה לבדוק שוב ושוב, הבנתי שלפעמים מתפנה (לא יודעת איך, אבל קרו דברים מעולם…). יש אפשרות נוספת – להזמין טיול מודרך (הנה למשל, לא ניסיתי). זה יוצא יותר יקר, אבל זו גם שיטה לחסוך את התור וגם יכול להיות לזה ערך מוסף Laugh ראיתי שזה מוגבל מגיל 5 ומעלה כך שלא תהיה לכם בעיה…

ולגבי יתר התכנון – אז כן, התכנון בהחלט אפשרי. ביום הראשון נראה לי שאפשר לעבור בין כל האתרים אבל לא בטוח שיש זמן/כדאי ממש להיכנס לכולם. לנוטרדאם ולסן שאפל כן להיכנס אבל למשל ללובר אפשר לעבור לידו, לראות את הפירמידה ואת הגנים, אבל לא בטוח שיהיה לכם זמן לעמוד בתור ולהיכנס אם תרצו להמשיך עוד לראות ולטייל בסביבת הפומפידו.

שיהיה טיול נפלא ואני כבר סקרנית לשמוע חוויות!

55
    admin
    מנהל פורום ראשי
    פוסטים: 5311
    #92819 |

וואו…

ניסיתי למצוא עכשיו כרטיסים לאוגוסט והכל מלא.. Frown

55
    shlomit
    מנהל פורום ראשי
    #92831 |

אוי… אבל תנסה מדי פעם שוב. לפעמים יש הפתעות.

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.