מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
טיול בסוף יולי ללונדון ולפריז
  • 55
    admin
    מנהל פורום ראשי
    פוסטים: 5311
    #87812 |

שלומית שלום,

אנחנו זוג +2 בגילאים 8 ו-11.5 מתכננים טיול החל מ23.7 ללונדון (3לילות), נסיעה ביורוסטאר לפריז, ואז 3 לילות בפריז ו-2 לילות במלון ביורודיסני.

טיילנו כבר עם הספרים שלך להולנד, צפון איטליה וליער השחור וכמובן נהנו מאוד, ולכן רכשתי את הספר החדש לפריז.

האם היית ממליצה לשלב את לונדון וליסוע ביורוסטאר? או להתרכז רק בצרפת? מה עדיף בפריז קודם הלילות ביורודיסני ואח”כ בעיר או להיפך?

תודה מראש,

אלי

55
    shlomit
    מנהל פורום ראשי
    פוסטים: 3648
    #91966 |

הי אלי,

הנטייה האישית שלי היא להקדיש 6 לילות לפריז + 2 בדיסני…

לא שיש לי משהו נגד לונדון – אלא שחלק מהיופי של הביקור בפריז הוא שיש זמן, אפשר לראות גם את האתרים הגדולים והמוכרים וגם להכיר קצת מקומות מיוחדים פחות מוכרים – להכיר את השכונה שבה גרים, ולהרגיש חצי פריזאים Laugh 

מבחינת הילדים דיסני הוא סוג של שיא – ולכן אני ממליצה להשאיר אותו לסוף הטיול. קחו בחשבון שיהיה עמוס, אבל בשנים-שלושה ימים שם בהחלט תוכלו ליהנות מהפארק הנהדר הזה.

אשמח לשמוע מה הוחלט,

שלומית

55
    admin
    מנהל פורום ראשי
    פוסטים: 5311
    #92332 |

הי שלומית,

החלטנו לוותר על לונדון ולהתרכז בפריז ויורודיסני. 4 לילות בפריז ו-3 במלון ביורודיסני.

באיזה אזור מומלץ לקחת מלון בפריז לדעתך?

אלי

55
    shlomit
    מנהל פורום ראשי
    פוסטים: 3648
    #92334 |

מעולה Laugh

אני אוהבת את הרובע הלטיני – בעיקר באיזור הקרוב יחסית לסיין – למשל בסביבות המטרו אודיאון או מביון או לכיוון כיכר סן מישל. נחמד מאוד גם במארה, רק חשוב לשים לב שמקום הלינה קרוב יחסית למטרו.

אזור פאלה רוויאל/ הלובר/הטווילרי הוא נהדר, אבל בד”כ קצת יקר. ליד האופרה או המדליין זה גם טוב.

אזור שהוא קצת יותר זול ונהיה מאוד טרנדי – זה באיזור של כיכר הבסטיליה. גם שם חשוב לשים לב שמקום הלינה קרוב למטרו ולא דורש הרבה הליכה.

בהצלחה!

שלומית

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.