מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
מסלולים
  • 55
    admin
    מנהל פורום ראשי
    פוסטים: 5311
    #88801 |

שלום,האם הגיוני לעשות את סכר קפרון ומעבר גרוסקלונקר (כביש נופי) באותו יום?                           האם מכרות המלח ומערת הקרח מתאים לאותו יום? ואם לא וצריך לוותר על אחד מהם אז על מה. 

55
    admin
    מנהל פורום ראשי
    #94180 |

ממה שנאמר לי גרוסגלוקנר זה יום שלם.

לגבי מכרה או מערה נמתין לשלומית :) אני אישית הייתי בוחרת ללכת למערת הקרח

תהנו

55
    admin
    מנהל פורום ראשי
    #94181 |

יש מכרות מלח במספר מקומות נסו למצוא מכרה שנמצא על המסלול שלכם

55
    shlomit
    מנהל פורום ראשי
    פוסטים: 3648
    #94183 |

הי,

סכר קפרון ודרך הגרוסגלוקנר אומנם נמצאים יחסית קרוב זה לזה אבל אני לא ממליצה לחבר ביניהם ביום אחד – דרך הגרוסגלוקנר לוקחת זמן, והעצירות בתחנות השונות נראות אולי קצרות, אבל ביחד הן ממלאות יום שלם… מקסימום אפשר בסוף היום, אם נשאר כוח לבלות קצת במתחם השעשועים מייספליצר או לאכול גלידה במדרחוב של צל אם זה.

ביום של הקרחון אני מציעה לשלב עם אתרים באזור – ערוץ זיגמונד טון, צל אם זה, קיצשטיינהורן וכו'. לגבי המערות/מכרה – הם לא ממש קרובים… אם יש מכרה/מערה ליד מקום הלינה, אז מציעה שתשאירו את זה לסוף היום ותראו אם תספיקו.

ולשאלה מכרה/מערה. די תלוי בגיל וביכולת הפיזית. מערת הקרח של ורפן היא מאוד מרשימה וחוויתית – אבל זה מסלול מאתגר למדי ונראה לי מתאים מגיל 7 ומעלה, וגם אז – למי שישי רוח ספורטיבית. המכרות מתאימים לכולם, והביקור בהם גם מעניין ומהנה Laugh

55
    admin
    מנהל פורום ראשי
    #94185 |

תודה על התשובה ושוב ענין של בחירה-גרוסגלוקנר או סכר קפרון הילדים בני 11 ו 14

55
    shlomit
    מנהל פורום ראשי
    פוסטים: 3648
    #94191 |

שניהם קיבלו אצלי בספר שלושה סמיילים…Laugh וקשה לי להכריע מי מביניהם עדיף… 

אם זה עוזר לך להחליט -הגרוסגלוקנר זה בעצם יום שלם, הסכר-  חצי יום.

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.