מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
מסלול בראשי פרקים לטיול משפחתי בזלצבורג, אוסטריה
  • 55
    admin
    מנהל פורום ראשי
    פוסטים: 5311
    #88819 |

היי, עשיתי תוכנית כללית לטיול המשפחתי באוסטריה, מחיפוש באינטרנט. מחכה לספר שבוע הבא.

לינה בפלכאו

1 – מינכן לפלכאו: קן הנשרים ואגם קינגסי.

2 – קניון ליכשטשטיין, פארק חבלים פלכאו+מגלשה,  ספא פלכאו, אולי עוד דברים בפלכאו?

3 – חבל זלצקמרגוט – הלשטאט, גוסאו + תצפית חמש האצבעות

4 – גרוסגלוקנר

5 –מפלי גולינג, מגלשות+מכרה מלח

6 – מצודת עופות דורסים, מערת קרח

7 –  זלצבורג + ארמון הלבורן

רציתי לדעת האם התוכנית סבירה, האם יש ימים שאפשר להספיק יותר? האם כדאי להחליף את אחד הימים בנסיעה למפלי קרימל ולסכר בקפרון? הילדים בני 7.5 ו-5 והולכים יפה.

55
    shlomit
    מנהל פורום ראשי
    פוסטים: 3648
    #94224 |

הי,

בגדול התוכנית נשמעת לי טוב – רק שאני לא לגמרי בטוחה לגבי התאמה לגיל הילדים. העלייה למערת הקרח בוורפן היא מאתגרת, וגם הסיור עצמו בתור המערה לא קל. גם אם הילדים הולכים יפה, אני בספק אם זה מתאים להם. אם אתם כבר נוסעים לתצפית חמש האצבעות כדאי לבקר שם במערת הקרח, שהביקור בה פחות מאמץ, ועדיין נהדר.

החיסרון היחיד הוא שיום הכולל את תצפית 5 האצבעות + מערת הקרח+ גוסאו + האלשטט, הוא צפוף מאוד… כדי להספיק הכול כדאי לצאת מוקדם ולהיות יעילים, ולהשאיר את האלשטט לסוף היום, כי אפשר לשוטט בה גם בשעות אחר הצהריים והערב, גם אם החנויות כבר סגורות.

באזור פלכאו אני מציעה להוסיף (ביום המוקדש לפלכאו, או ביום אחר אם נותר זמן) את העלייה למתחם וגריני – מהעיירה ואגריין. ביום חם ויפה כדאי גם לבקר בוואסרוולט.

מאחר שיש מספיק מה לעשות באזור הקרוב לפלכאו, הטיול אינו ארוך והילדים די קטנים – הייתי מוותרת על הנסיעה הארוכה למפלי קרימל.

שתהיה נסיעה טובה!!

שלומית

55
    admin
    מנהל פורום ראשי
    #94254 |

המון תודה על התגובה. לגבי Wasserwelt Amadé הבנתי שגם בפלכאו יש ספא. מה ההבדל? ומה יותר מומלץ?

55
    shlomit
    מנהל פורום ראשי
    #94256 |

ליד פלכאו יש את תרמה אמדה- שהוא ברובו מקורה, יש בו מגלשות והוא אחלה.

בוואגריין הדגש הוא על החלק החיצוני, יש כמה בריכות בחוץ, מדשאות, מגלשות ונוף נהדר. שניהם מצוינים ואם אתם בסביבה כדאי לבקר בשניהם. הראשון מתאים בכל מזג אוויר והשני ביום יפה…

55
    admin
    מנהל פורום ראשי
    #94273 |

האם מערת הקרח ליד הלשטאט אפשרית בגיל הזה? או שכדאי לותר על עניין מערות הקרח?

דבר נוסף הבנתי שכדאי לותר על קן הנשרים כי ההגעה לשם מסורבלת וזה די ממוסחר. מה דעתך?

תודה

55
    shlomit
    מנהל פורום ראשי
    #94274 |

מערת הקרח אפשרית בהחלט בגיל הזה. אנחנו היינו עם בת 4 Laugh מאוד יפה ומרשים – ואם אתם כבר במילא על ההר, נראה לי שכדאי.

בקן הנשרים יש תצפית מדהימה. אבל אם תהיו בתצפיות אחרות, ואת לא בטוחה, אז אפשר בהחלט לוותר.

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.