מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
פריז – שאלות כלליות
 • 55
  admin
  מנהל פורום ראשי
  פוסטים: 5311
  #87761 |

  תודה על עוד ספר נפלא!! – כבר מחכים לטיול בקיץ.

  אנחנו משפחה עם 3 ילדים (12,10,6) – מס' שאלות :

  • נוחתים מאוחר בערב בשארל דה גול. חשבנו לישון במלון קרוב לשדה ולהמשיך למחרת לפארק אסטריקס. מה דעתך? מה האפשרויות הכי טובות להגיע משדה התעופה לפארק?
  • מתכננים 4 ימים בעיר (לא כולל פארק אסטריקס ויורודיסני) – לא נוכל להקיף את כל המוזיאונים המפורטים בספר – מה השנים המומלצים ביותר לילדים?
  • מה המשמעות של שכירת רכב בפריז? נושא של חניה באוגוסט?
  • אנחנו מתכננים גם לצאת ולטייל מחוץ לפריז – האם שמעת על פארק וולבי ליד בריסל? הבנתי שיש גם לונפארק וגם פארק מים ליד.

  תודה!

  55
  shlomit
  מנהל פורום ראשי
  פוסטים: 3648
  #92295 |

  הי שי,

  הרעיון לישון ליד שדה התעופה/אסטריקס הוא רעיון טוב.  אתם יכולים במלונות ליד השדה, או במלון של הפארק עצמו. אם אתם עם רכב, אין בעיה להגיע מהשדה למלון של הפארק – זו נסיעה קצרה למדי. אם אתם בלי רכב, אפשר לברר אם המלון עושה העברה או שאפשר ללון ליד השדה ואז ליסוע לפארק בשאטל משדה התעופה (מתחנת הרכבת, ראה הסבר בספר) לכניסה לפארק.

   

  לגבי בחירת מוזיאונים – שאלה קשה… אם אתם מתעניינים במדע אז אני מאוד ממליצה על מוזיאון המדע בלה וילט. לדעתי כדאי לפחות מוזיאון לאמנות אחת, ולו בשביל ההתנסות. האורסיי הוא מעולה. גם האורנג'רי הוא מצויין – הוא קטן וקומפקטי, יש בו יצירות נהדרות והוא במיקום מרכזי “על הדרך”. עוד מוזיאון קטן לאמנות שילדים אוהבים הוא מוזיאון דאלי הקטן במונמארטר. נסו אחד גדול ועוד אחד/שניים קטנים Laugh

   

  ההתניידות בפריז ברכב לא קלה, אבל בעידן הוויז זה יותר פשוט. באוגוסט יש הרבה פחות תנועה והחניה במדרכות העיר היא ללא תשלום Smile.

   

  לגבי ווליבי בריסל – שמעתי אך לא הייתי… 

  אבל האמת היא – שאחרי דיסני ואסטריקס, קשה יהיה לפארק אחר להתחרות…

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.